spot_img
spot_img

T

giuliagiulia

Talentata tenismenă Giulia Pienariu din Sebeș s-a clasat pe podium la Cupa Electromax Petrosani la tenis de câmp, la categoria rezervată jucătoarelor de până la 14 ani.

Giulia a avut meciuri foarte bune în toate tururile, reușind să se califice în finala turneului.

Giulia Pienariu (CS Mova) a pierdut la mare luptă finala cu Radoane Alexia, scorul fiind de 6-4, 7-5.

Talentata tenismenă Giulia Pienariu din Sebeș s-a clasat pe podium la Cupa Electromax Petrosani la tenis de câmp, la categoria rezervată jucătoarelor de…
The post Tenismena Giulia Pienariu din Sebeș a urcat pe podiumul Cupei Electromax Petroșani appeared first on albapesurse.Read More

Post-ul Tenismena Giulia Pienariu din Sebeș a urcat pe podiumul Cupei Electromax Petroșani apare prima dată în Stiri din alba Ziarul Apulum.

Source: Stiri Alba