SAVINI DUE angajează tâmplar și operator CNC

SAVINI DUE, cel mai mare producător de mobilier de baie din Romania, dorește completarea echipei cu angajați de calitate, persoane ambițioase, implicate și dornice să învețe lucruri noi.

Pentru echipa din Sebeș angajăm:

Tâmplar

Responsabilități

-Măsurarea, marcarea, tăierea mecanică a componentelor pentru mobilier;

-Montarea reperelor din secția de producție, conform specificațiilor tehnice.

Profilul candidatului

-Studii de specialitate;-

-Minimum 3 ani experiență în domeniu.

Operator CNC

-Urmarește și respectă parametrii funcționali ai utilajelor;

-Respectă procedurile specifice de lucru și ordinea de execuție a acestora.

-Studii tehnice;

-Cunoștințe minime de operare mașini cu comandă numerică;

-Atenție la detalii, îndemanare, precizie.

CV-urile se trimit la adresa de e-mail: resurseumane@savinidue.ro

Informatii suplimentare la tel. 0726251932 sau 0755148476

Post-ul SAVINI DUE angajează tâmplar și operator CNC apare prima dată în Ziarul Apulum.

Source: Stiri Alba

Stirile Hit FM