Joi, 10 noiembrie, la Alba Iulia a avut loc loc ediția a XXIX-a a evenimentului ”Topul firmelor 2021”, în cadrul căruia se acordă premii pentru cele mai valoroase firme din județul Alba.
Evenimentul este organizat de Camera de Comerț și Industrie Alba.
Vă prezentăm în continuare cele mai importante premii acordate:
LISTA FIRMELOR PARTICIPANTE TOP 2021
IN ORDINEA PREMIERII
Nr. crt. | Denumire firma | Lucruri de primit |
CERCETARE-DEZVOLTARE SI HIGH TECH | ||
1 | S.T.G. SWITCH TECHNOLOGY GUNTHER | Diploma / distinctie / trofeu |
2 | ELECTRONISTA (scurtă prezentare) | Diploma / distinctie |
3 | CREATIVE DIGITAL DESIGN | Diploma / distinctie/ trofeu |
4 | DRIVEONE | Diploma |
5 | GEOGRAPHICA TRANSILVANIA | Diploma / distinctie |
INDUSTRIE | ||
1 | CUPRU MIN | Diploma / distinctie / trofeu |
2 | ELIS AGREGATE (ridica diploma si pentru firma Tonar Minerale) | Diploma / distinctie / trofeu |
3 | SERGIU TRANS AGREGATE | Diploma |
4 | TONAR MINERALE | Diploma |
5 | INTERTRANS-BALASTIERĂ | Diploma |
6 | TRANSAVIA | Diploma / distinctie / trofeu |
7 | ALBA DONER PRODUCTION | Diploma / distinctie |
8 | MONTANA POPA | Diploma / distinctie / trofeu |
9 | TRANSILVANIA NUTS | Diploma/distinctie/trofeu/Trofeu creativitate locul 1 |
10 | ALBALACT | Diploma / distinctie / trofeu |
11 | FERMA CU OMENIE (ridica diploma si pentru urmatoarea firma Unilact Transilvania) | Diploma / distinctie |
12 | UNILACT TRANSILVANIA | Diploma |
13 | ALPIN 57 LUX | Diploma / distinctie / trofeu Trofeu creativitate locul 3 |
14 | DRAGON R.C. | Diploma |
15 | GLOBAL-DIF- CO (ridica diploma si pentru urmatoarea firma Fodo Land) | Diploma |
16 | FODO LAND | Diploma/distinctie |
17 | SOLINA ROMANIA | Diploma / distinctie / trofeu |
18 | ALLEGRIA CENTER | Diploma |
19 | JIDVEI (ridica diplomele si pentru urmatoarele doua firme MARIA TURISM, PROMOTION) | Diploma / distinctie / trofeu |
20 | MARIA TURISM | Diploma |
21 | PROMOTION | Diploma |
22 | GABRIEL ADVERTISING | Diploma / distinctie / trofeu |
23 | ALBANI FURNITURE | Diploma / distinctie / trofeu |
24 | ARIESUL CONF (ridica diploma si pentru urmatoarea firma Ariesul Prodimpex) | Diploma / distinctie / trofeu |
25 | ARIESUL PRODIMPEX | Diploma / distinctie |
26 | CARESTA BAGS | Diploma / distinctie / trofeu |
27 | REKORD (ridica diploma si pentru urmatoarea firma Miragiulia) | Diploma / distinctie / trofeu |
28 | MIRAGIULIA | Diploma |
29 | TRANSALPINA FAN | Diploma |
30 | 7 USI | Diploma |
31 | PROPACK | Diploma / distinctie / trofeu |
32 | BIROTICA | Diploma / distinctie / trofeu |
33 | LANTIC | Diploma |
34 | CORA PRINT | Diploma |
35 | GEHO AQUA-INDUSTRIES | Diploma / distinctie / trofeu |
36 | GAMMA AXIAL | Diploma / distinctie / trofeu |
37 | FLORIDA GOLD (ridica diploma si pentru urmatoarea firma FLORIDA TERMOPANE) | Diploma |
38 | FLORIDA TERMOPANE | Diploma |
39 | APULUM | Diploma / distinctie / trofeu |
40 | IPEC | Diploma / distinctie / trofeu |
41 | AXA PORCELAINE | Diploma / distinctie / trofeu |
42 | ELIS PAVAJE | Diploma / distinctie / trofeu |
43 | BOMA PREFABRICATE (ridica diploma si pentru urmatoarea firma FLOREA GRUP) | Diploma |
44 | FLOREA GRUP | Diploma / distinctie / trofeuTrofeu creativitate locul 2 |
45 | CLASS BETON | Diploma |
46 | SATURN | Diploma / distinctie / trofeu |
47 | BOSCH AUTOMOTIVE | Diploma |
48 | I.A.M.U | Diploma / distinctie / trofeu |
49 | PEMA ELECTROTEHNIC | Diploma / distinctie / trofeu |
50 | MARYSAN DECOR GROUP | Diploma |
51 | ALBANI FOREX | Diploma |
52 | IPRODCOOP | Diploma |
53 | MER FURNITURE | Diploma / distinctie |
AGRICULTURA, SILVICULTURA, PESCUIT | ||
1 | AUTO TOTAL PREST – OGRADA CU STRUȚI | Diploma / distinctie |
2 | SPERANȚA E.L. | Diploma |
3 | DN AGRAR HOLDING (ridica diplomele si pentru firmele LACTO AGRAR, DN AGRAR APOLD, DN AGRAR CUT, DN AGRAR SERVICE) | Diploma |
4 | ECO PLANT LUPEAN | Diploma / distinctie |
5 | CETATEA DE BALTA | Diploma / distinctie / trofeu |
6 | LACTO AGRAR | Diploma |
7 | DN AGRAR APOLD | Diploma |
8 | ARIESUL AGROLACT | Diploma |
9 | DN AGRAR CUT | Diploma |
10 | ALBATROS GOLD | Diploma / distinctie / trofeu |
11 | AGRO AVIS | Diploma |
12 | DN AGRAR SERVICE | Diploma |
CONSTRUCTII | ||
1 | LAMACOS CONSTRUCT | Diploma |
2 | TOBIMAR CONSTRUCT | Diploma |
3 | ALMAX GROUP | Diploma / distinctie |
4 | URBAN CONSTRUCT TRANSILVANIA | Diploma |
5 | DRUMURI ȘI PODURI LOCALE ALBA | Diploma |
6 | PRENIS | Diploma |
7 | CONSAMA TEAM | Diploma |
8 | ALBANIC SERVICE | Diploma |
9 | URBAN LOGISTIC TRANSILVANIA | Diploma / distinctie / trofeu |
10 | CRYSTAL GROUP | Diploma |
11 | ENER ROM INSTAL | Diploma |
12 | TOBIMAR GROUP | Diploma |
13 | INSTALATORUL | Diploma / distinctie / trofeu |
14 | ART INSTAL (ridica diploma si pentru firma STRAJA INSTALCONS) | Diploma / distinctie / trofeu |
15 | BRAVO INSTAL | Diploma |
16 | STRAJA INSTALCONS | Diploma |
17 | FLORIDA CONSTRUCT | Diploma / distinctie / trofeu |
18 | URS CONSTRUCT ALBA | Diploma |
19 | STARKESTEIN CONSTRUCT | Diploma |
20 | DIALUK CONSTRUCT | DIPLOMA SPECIALĂ |
SERVICII | ||
1 | APA-CTTA | Diploma / distinctie / trofeu |
2 | SALUBRITATE APUSENI | Diploma |
3 | REMAT ALBA | Diploma |
4 | ALBA CONS | Diploma / distinctie / trofeu |
5 | SAN CASA | Diploma |
6 | ISTKON VILLAGE | Diploma |
7 | APULUM RESIDENCE ESTATE | Diploma |
8 | CASA AUTO SEBES | Diploma / distinctie / trofeu |
9 | SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC | Diploma / distinctie / trofeu |
10 | LIVIO-DARIO | Diploma / distinctie / trofeu |
11 | ATLAS IMOBILIARE | Diploma / distinctie / trofeu |
12 | LACTALIS LOGISTIC | Diploma |
13 | OPREAN (ridica diploma si pentru urmatoarea firma GV & OPREAN LOGISTICS) | Diploma / distinctie / trofeu |
14 | GV & OPREAN LOGISTICS | Diploma |
15 | EXCELENT AUTO (ridica diploma si pentru urmatoarea firma CORAMEX SPEED) | Diploma |
16 | CORAMEX SPEED | Diploma |
17 | VERONELLA | Diploma |
18 | JOX SPEDITION | Diploma / distinctie |
19 | DN AGRAR LOGISTICS | Diploma |
20 | UNIREA PRES | Diploma / distinctie / trofeu |
21 | TIPO-REX SERVICE | Diploma / distinctie / trofeu |
22 | ATLAS SRL | Diploma / distinctie / trofeu |
23 | BEST ICEFRUITS (ridica diploma si pentru urmatoarea firma ALPIN CENTER INVEST) | Diploma |
24 | ALPIN CENTER INVEST | Diploma |
25 | MERCUR BUSINESS | Diploma |
26 | ATOL IMO | Diploma |
27 | TREVIT | Diploma / distinctie / trofeu |
28 | DN AGRAR GROUP | Diploma |
29 | LEF ARHITECTS | Diploma |
30 | AUTO CRIS MOTORS | Diploma / distinctie / trofeu |
31 | INDEPENDENT | Diploma / distinctie |
32 | IMAGINE 9 | Diploma |
33 | ARTON MEDIA | Diploma / distinctie |
34 | MONICA JOB AGENTUR | Diploma |
35 | ELECTRODEP | Diploma / distinctie / trofeu |
36 | CASA PRONTO GARDEN | Diploma |
37 | TAO MEDIA | Diploma / distinctie / trofeu |
38 | CLINICA STOMATOLOGICĂ ORAL DESIGN | Diploma |
39 | SEGA RENTAL | Diploma |
40 | MARISS LORIN EVENTS | Diploma |
41 | INFOGRUP | Diploma / distinctie / trofeu |
42 | AMECS | Diploma |
COMERT | ||
1 | SERVCOM HORECA & LOGISTICA | Diploma / distinctie / trofeu |
2 | AGROPEC DIONIS | Diploma / distinctie / trofeu |
3 | ANA GIK TRANS | Diploma |
4 | LACTALIS ROMÂNIA | Diploma |
5 | ROMANIAN WINE & SPIRIT TRADE CO. SRL | Diploma |
6 | ORIZONT GLOBAL | Diploma |
7 | DENIZ-TEH | Diploma / distinctie / trofeu |
8 | TOBIMAR | Diploma / distinctie / trofeu |
9 | DELPHI ELECTRIC | Diploma / distinctie / trofeu |
10 | CORA OFFICE SOLUTIONS | Diploma |
11 | VIA COM | Diploma |
12 | MPP COOL OFFICE (ridica diploma si pentru firma GLOBAL PACK ROMÂNIA, KANGOOPACK, PEMA TECHNOLOGY, ANIOCOR DESIGN) | Diploma |
13 | GLOBAL PACK ROMÂNIA | Diploma |
14 | METAL STAR | Diploma / distinctie |
15 | KANGOOPACK | Diploma |
16 | PEMA TECHNOLOGY | Diploma / distinctie |
17 | ANIOCOR DESIGN | Diploma |
18 | FLOREA OIL | Diploma |
19 | EUROMETRIC | Diploma / distinctie / trofeu |
20 | SIMODOR IMPEX | Diploma / distinctie / trofeu |
21 | ALOREF | Diploma / distinctie / trofeu |
22 | BOSCH REXROTH SALES | Diploma / distinctie |
23 | AXEL COMPANY | Diploma |
24 | TECNOSTAR CONSULTING – LEUL DE AUR | Diploma |
25 | LA BOLTA SATULUI | Diploma |
26 | DEPO MARKET | Diploma / distinctie |
27 | TRANS IVINIS & CO SRL | Diploma / distinctie / trofeu |
28 | SAMY COMPUTERS | Diploma |
29 | INSTALATORUL COMERȚ GRUP | Diploma |
30 | SELENA | Diploma / distinctie / trofeu |
31 | ELCO BUSINESS (ridica diploma si pentru urmatoarea firma CTC STORE) | Diploma / distinctie |
32 | CTC STORE | Diploma |
33 | ALBA SPORT VISION | Diploma |
34 | OBIECTIV | Diploma |
35 | ELCOKIDS.RO | Diploma / distinctie |
36 | CARESTA STORE | Diploma |
37 | SICOFARM (ridica diploma si pentru urmatoarea firma FARMACIA SIC VOLO) | Diploma |
38 | FARMACIA SIC VOLO | Diploma |
39 | TEILOR NOUA MED | Diploma |
40 | BELL FLOVER | Diploma / distinctie / trofeu |
41 | TIPO-REX | Diploma / distinctie / trofeu |
42 | GLISS ELLA | Diploma |
43 | SOUND ADDICTED | Diploma |
44 | ORCA VENDING | Diploma |
TURISM | ||
1 | ALLEGRIA RESORT | Diploma / distinctie / trofeu |
2 | VIAȚA LA ȚARĂ | Diploma |
3 | CERTA CONS | Diploma |
4 | PENSIUNEA FLOARE DE COLȚ | Diploma |
5 | PENSIUNEA SELECT | Diploma / distinctie / trofeu |
6 | MERCUR | Diploma / distinctie / trofeu |
7 | CĂMARA | Diploma |
8 | GEORGIA CATERING | Diploma / distinctie / trofeu |
9 | BADEA GHEORGHE AGRO | Diploma |
10 | APULUM HOUSE | DIPLOMA SPECIALĂ |
11 | TITANIC LOGISTICS | Diploma |
12 | EOSTAR TOUR | Diploma |
13 | ARIEȘENI TURISM | Diploma / distinctie / Trofeu |