spot_img
spot_img
spot_img

COMPREST SA ANGAJEAZĂ!!!
C

COMPREST SA ANGAJEAZĂ

Postul: conducator auto profesionist pentru autospeciala maturatoare mecanizata

Candidatul ideal:

  • posesor permis auto categoria C;
  • echilibru emotional, constanta in atitudine;
  • cunoasterea legislatiei rutiere;
  • discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
  • capacitate de autoorganizare si punctualitate;
  • rezistenta la efort si stres.

Responsabilitati:

  • deserveste autospeciala de salubrizare stradala mecanizata.
  • raspunde de conducerea masinii in conditii de siguranta potrivit regulilor de circulatie si de integritatea acesteia, pe perioada programului de lucru;
  • raspunde de mentinerea in stare de functionare a autovehicolului pe care-l are in primire.

Se ofera:

  • salariu atractiv;
  • tichete de masa;
  • mediu de lucru dinamic şi plăcut;
  • recompense corecte pentru realizări şi bonusuri în funcţie de obiectivele realizate, efort, implicare şi loialitate.

Te așteptăm să fii parte a unei echipe dinamice, ce încurajează spiritul de echipă și competiția.

CV-urile pot fi trimise prin urmatoarele mijloace:

  • pe adresa de e-mail comprest@comprest.ro
  • depunere la registratura COMPREST S.A. Braşov din str. Vlad Ţepeş nr.13 sau la punctul de lucru din Brasov, str. MICA nr. 21.

Stirile Hit FM